Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Koblenz

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Koblenz zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Koblenz miniguide

Autopůjčovna Koblenz
Půjčovna Aut Koblenz

Koblenz se nachází v západní části Německa – na soutoku řek Moselle a Rýn – a patří státu Porýní-Falc.Koblenz má 106.300 obyvatel (2008), a je jeden z národa je nejstarší města.

Koblenz je důležitým obchodním a dopravním uzlem, a také má jeho vlastní univerzitu. Částech města uvedených na seznamu světového dědictví UNESCO, a to včetně  „Altstadt“ – staré město – s jeho historických budov.Mnoho turistů také navštívit starobylé město okouzlující restaurací, hospod a obchodů. Jeden z nejpopulárnějších turistických atrakcí ve starém městě je bazilika sv Castor, který je nejstarším kostelem ve městě, s nápadem zpět na 800 to. Aktuální stavba se datuje od 1100s. Florin také kostel od 1100s a Panny Marie Kostel je od 1200s jsou stojí za návštěvu.

Tvrz „Ehrenbreitstein“ od středověku je dalším lákadlem. Toto je největší vojenská pevnost, která se nachází na kopci 118 m nad řekou Rýn. Můžete také navštívit „Landesmuseum Koblenz“ – historické muzeum.

Nejbližší hlavní letiště je Kolín nad Rýnem / Bonn letiště, který se nachází 106 km severně od Koblenz.