Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Weinheim

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Weinheim zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Weinheim miniguide

Autopůjčovna Weinheim

Půjčovna Aut Weinheim

Weinheim se nachází severozápadně od jihu německé spolkové země Bádensko-Württembersko, a je město s cca. 43.000 obyvatel (2008). Sør-/sørvestover vzdálenosti od hlavních měst v Heidelbergu a Mannheimu je kolem 10-15 km.

Weinheim je často nazýván „Zwei-Burgenlandu-Stadt“, protože ze dvou hradů jako „monitor“ města. Nejstarší z nich, Windeck, byla postavena již v 1100s, ale těžce pošramocené v roce 1674. Za prvé, v roce 1960, celý systém obnoví – a je nyní klasifikovaný jako historická památka. Wachenburg je mnohem mladší. Byla postavena v době první 1900s ‚dvě desetiletí – a dnes včetně restaurace. Oba hrady jsou považovány za jedny z Weinhems hlavních turistických atrakcí.

Jinak, tam je několik zajímavostí v okolí historického náměstí náměstí v centru Marka. Zde jsme najít takové Altes Rathaus (stará radnice), od 1557. To už má radnice funkce. Po 1 Druhá světová válka, oni se stěhovali do Schloss zavřít Weinheim – uložení budova, která byla provedena v několika fázích v období od asi 1400 do konce 1800. To dříve patřil knížeti Kurpfalz.

Ze zbývajících míst, jsou uvedeny následující: Městské muzeum (s cennou archeologickou sbírku), botanická zahrada Schau-und Sichtungsgarten Hermannshof a arboretum (lesoparku) Exotenwald.

Nejbližší hlavní letiště je City Airport Mannheim , který se nachází cca. 15 km jihozápadně od Weinheim.

Čeština