Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jižní Afrika

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jižní Afrika zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jižní Afrika miniguide

Jižní Afrika
Půjčovna Aut Jižní Afrika

Jižní Afrika se nachází na jižním cípu Afriky, a má 49,3 milionu obyvatel (2009). Země má na pobřeží Indického oceánu na východě a Atlantským oceánem na západ. Jižní Afrika sousedních zemí Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mozambik, Svazijsko a Lesotho.

Jižní Afrika má 11 oficiálních jazyků a je známý pro jeho komplexní populaci. V zemi je také bohatá na kulturu a historii.

Většina z jižní Afriky se skládá z plošin, které jsou 900 – 1200 m. Kromě toho zde savany, stepi, semi-poušť a poušť a subtropického deštného pralesa. V krajině také tvoří pohoří a nejvyšší vrchol – Njesuthi, je 3408 m.

Jižní Afrika má subtropické klima, kde východní pobřeží je mírnější a vlhčí než západní pobřeží.

Země je známá pro svou bohatou přírody se lvy, levharty, slony, nosorožce a buvoly. Mnoho turistů navštíví Národní park Kruger, který se nachází v severovýchodní – kde si můžete vychutnat to nejlepší z africké flóry a fauny.

Formální kapitál jižní Afriky, Pretoria (1,9 mil. obyvatel), ačkoli některé městské funkce kapitálu jsou také přidány do Kapské Město (pop. 3 miliony) a Bloemfontein (300.000 obyvatel).Ostatní velká města v zemi je Jižní Afrika (5 milionů obyvatel), Durban (1,3 milionů obyvatel) a Port Elizabeth (1 mil. obyvatel).To může být uvedeno, že především podél pobřeží Durban mnoho pláží, které se zdají přitažlivé pro mnoho turistů.

Jižní Afrika má 10 mezinárodních letišť. Dvě největší je Kapské Mesto International Airport a OR Tambo mezinárodního letiště v Johannesburgu.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem automobilu na Kapské Mesto International Airport a Tamo mezinárodní letiště, stejně jako velkých městech a turistických destinací.Všechny naše ceny jsou včetně veškeré letištní taxy a neomezený počet ujetých km.