Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hermanus

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hermanus zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hermanus miniguide

Autopůjčovna Hermanus
Půjčovna Aut Hermanus

Hermanus je malebná vesnice s přibližně 50.000 obyvateli – se nachází na jihozápadním pobřeží Jihoafrické republiky v provincii Západní Kapsko. Hermanus má pobřeží Velké Bay Walker Bay, který se připojí k Atlantskému oceánu na západě a Indickým oceánem na jihu.

Město je nejlépe známé pro mít jeden z nejlepších světových pozemní pozorování velryb. Obrovský velryb (sørkaper) přišel do Walker Bay v období červen-srpen, a z vysoké skály podél břehu zálivu, nádherný výhled na velryby.

Hermanus má také populární každoroční festival velryba na konci září, a muzeum, které je o velrybách a velrybářství.

Jihoafrická republika je národní geomagnetické výzkumné zařízení „Hermanus Magnetická observatoř“ je dalším lákadlem ve městě. Observatoř sleduje zemské magnetické pole, a publikum může dostat prohlídky s průvodcem po předchozí domluvě.

Jinak Hermanus moderní město s vybavením exkluzivními obchody a nákupní střediska, restaurace a hotely, dva porty. Město je největší písečná pláž „Grotto Beach je nejpopulárnější pro turisty, ale můžete také najít své vlastní nedotčené písečné pláže.

Nejbližší letiště je Kapské Mesto International Airport, které leží 120 km severozápadně od Hermanus.