Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kimberley

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kimberley zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kimberley miniguide

Autopůjčovna Kimberley
Půjčovna Aut Kimberley

Kimberley je hlavním městem provincie Severní Kapsko a má cca. 220.000 obyvatel (2008). Byla založena v roce 1866, ao pět let později, dva velké diamanty nalezeny v této oblasti. To znamená, že místo bylo atraktivní pro těžební průmysl.

Kimberley je největší turistickou atrakcí je „The Big Hole“ – velká díra v zemi po odstranění 3 tuny diamantů. „The Big Hole“ je popisován jako největší světový ruka-vykopal díru.

V Kimberley v centru řada krásných viktoriánské domy a umělecké galerie, sochy, památky a muzea. Natural History „McGregor muzeum je dobře stojí za návštěvu, s výstav v oboru zoologie, botaniky, historie, archeologie a antropologie.

Nejbližší letiště je Kimberley letiště, což je o 6 mil jižně od centra města. Letiště má přímé lety na obě Kapské Město a Johannesburg.