Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kapské Mesto

Toužíte se vydat po stopách Vasco da Gamy podél mysu Dobré naděje? Potom vám udělá radost návštěva dnešního Kapského města. Stejně jako většina přístavních měst v Africe, tak má i toto město temnou koloniální historii, která překvapivě ovlivnila jeho rozmanitou kulturu. V tomto městě je spousta věcí, které můžete vidět a dělat, a proto je vhodné se předem obrátit na autopůjčovnu, abyste získali své auto hned po příletu.

Průvodce po Kapském městě

Autopůjčovna Kapské Mesto
Půjčovna Aut Kapské Mesto

Než se však vrhneme na podrobnosti, přinášíme vám stručného průvodce Kapským městem. Toto nádherné město se nachází na jihozápadním pobřeží Jihoafrické republiky mezi Indickým a jižním Atlantickým oceánem. V Kapském městě žije 3 740 026 lidí a zatímco největší procento z nich jsou původní Jihoafričané, našlo zde svůj domov mnoho lidí různých ras ze všech částí světa, což vytváří směsici kultur.

Při svém pobytu v Kapském městě se můžete rozhodnout podniknout výlety, navštívit sousední města a prohlédnout si krásnou africkou krajinu. Dobrým městem k objevování je např. Port Elizabeth, který se nachází se na pobřeží Indického oceánu, 748,6 km od Kapského města. Během tohoto skvělého výletu můžete vyzkoušet spoustu aktivit.

Například při návštěvě přírodní rezervace Kogelberg se vám zastaví dech. Pokud si chcete výlet užít ještě více, připojte se k ostatním skupinám. Existuje mnoho cestovních kanceláří, které organizují výlety po silnici. Můžete se také rozhodnout pro dlouho výlet z Kapského města do Durbanu, který je vzdálen 490 km po silnici Garden Route.

Udělejte si po cestě přestávku a užijte si venkovský život. Zvlněné kopce s africkými chýšemi tečkujícími krajinu a pasoucí se hospodářská zvířata na polích dávají této oblasti nezaměnitelnou podobu. Po cestě je spousta měst, kde se můžete ubytovat a pochutnat si na lahodné africké kuchyni. Mezi aktivity, které si můžete užít, patří pozorování ptáků a pěší turistika. Měli byste s sebou vzít své známé nebo rodinu, abyste si tyto nezapomenutelné okamžiky užili společně.

Objevujte se svým pronajatým autem

Milujete písečné pláže? Pak bude pro vaši rodinu příjemným zážitkem návštěva Fish Hoek Beach, která se nachází jen 38 km od centra města a je snadno dostupná po silnici. Cesta vám zabere okolo hodiny. Dobrou zprávou je, že je pláž čistá, široká a bezpečná. Pokud cestujete s dětmi, mohou si zde hrát v písku. Při návštěvě od července do listopadu můžete mít šanci sledovat velryby.

Pokud máte rádi víno, bude dobrou volbou návštěva Stellenbosch, města nacházející se 50 km od Kapského města, které je proslulé vinicemi. Některé z vinic můžete navštívit, ale toto místo nabízí i další atrakce, které uspokojí vašeho dobrodružného ducha: např. muzea uchovávající bohatou historii regionu, zejména během georgiánské a viktoriánské éry.

To jsou jen některá z míst, která můžete prozkoumat pomocí půjčeného vozu. Seznam je však nekonečný. Například výstup na Stolovou horu vám poskytne nádherný výhled na město pod ní. Návštěva ostrova Robben vás zase zavede do vězení, kde byl uvězněn Nelson Mandela.

Letiště

Pokud letíte do Kapského města, pravděpodobně přistanete na mezinárodním letišti Cape Town. Jedná se o třetí největší letiště v Africe, které je známé svou péčí o VIP turisty v regionu. Správa letiště usnadnila cestujícím získání správných informací, které potřebují pro odlet a přílet.

Například webové stránky poskytují komplexní informace o půjčovnách aut včetně toho, kde se nacházejí. Některé z mezinárodních autopůjčoven, které operují na letišti, zahrnují spolešnosti Budget a Avis. K dispozici jsou také místní firmy jako Thrifty Car Rental a Comet Car Rental, které vám určitě nabídnou vynikající služby.

Letiště spojuje Afriku se zbytkem světa. Jelikož se jedná o mezinárodní letiště, často sem létají některé přední aerolinky jako Emirate, Lufthansa, British Airways a KLM. Mezi oblíbené destinace z Kapského města patří Dubaj, Londýn, Berlín nebo Itálie.

Doprava

Obecně platí, že silnice v Jihoafrické republice jsou na dobré úrovni, i když venkovské silnice mohou být trochu hrbolaté. Pokud máte v úmyslu jet po nerovných cestách, je vhodné si pořídit vůz 4×4, díky kterému bude vaše řízení pohodlnější. Je také důležité zmínit, že na některých dálnicích se platí.

Udělejte si proto předem průzkum a buďte připraveni, pokud budete tyto silnice potřebovat. Je rozumné dodržovat rychlostní limity na silnicích, především na dálnicích nebo v osídlených oblastech. Také si dávejte pozor na dopravní špičku ráno a večer. Pokud potřebujete v tuto dobu řídit, udělejte to až ve chvíli, kdy doprava opadne.