Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kapské Mesto Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kapské Mesto Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kapské Mesto Letiště miniguide

Autopůjčovna Kapské Mesto Letiště
Půjčovna Aut Kapské Mesto Letiště

Kapské Město Airport (CPT) se nachází asi 20 km od Kapského Města. Je možné, aby dveří ke dveřím shuttle bus v odletové části terminálu. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Avis, Budget, Dollar, Europcar, Hertz, Imperial, Národní Alamo a Tempest

7813170 cestující navštívit letiště v červnu 2008 do června 2009. Je to druhé největší letiště v Jižní Africe a třetí nejzaměstnanější v Africe. Cesta k Johannesburgu je nejfrekventovanější, v roce 2007 to bylo 5 nejvytíženější trasy na světě.Kromě afrických destinací, je možné letět přímo do města v Jižní Americe, Asii, na Středním východě a Evropě od Kapského Města.

V roce 2009 v Kapském Městě letiště Skytrax je ocenění pro bste letiště v Africe. To prošlo rozsáhlou rekonstrukcí projektů v posledních letech, nový terminál byl dokončen v listopadu 2009.    Kapské Město letiště má dobrý výběr kaváren, barů a restaurací. Rozsah obchodů je dobrý, tady jsou včetně speciální obchod s vínem z oblasti. Ostatní vybavení patří bezdrátové připojení k internetu, banka, pošta, konferenční centrum, zdravotní středisko a VIP salonek. Silnice Lodge Hotel se nachází na letišti sám.