Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Knysna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Knysna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Knysna miniguide

Autopůjčovna Knysna
Půjčovna Aut Knysna

Pobřežního města Knysna je v Jižní Africe provincii Západní Kapsko v Indickém oceánu, a má přibližně 76.400 obyvatel.Město se nachází mezi horami a mořem Outeniqua – „. Knysna Lagoon jen“ Krásné laguny se připojí k moři mezi dvěma mysy, známý jako „Hlavy“

Knysna je okouzlující a populární letovisko, a má teplé klima po většinu roku. Kromě slunce a koupání, rybaření, plavby lodí a vodních sportů, město má také velké přírodní a kulturní atrakce, stejně jako některé z nejlepších golfových hřišť.

Knysna se také nachází v centru malebné a slavný úsek silnice „Garden Route“ – s lesy, jezera, hory a moře. Je také možné vzít staré parní vlak „Outeniqua Choo-Tjoe“ na části tohoto úseku.

Město je známé pro své nádherné ústřice a ústřice festival pořádá každý rok v červenci. Také „Rastafarian Earth Festival“ je populární každoroční událost pro turisty i místní obyvatele – s oslavou náboženství, kultury a životního stylu.

Nejbližší letiště je mezinárodní letiště Port Elizabeth, která se nachází 267 km západně od Knysna.