Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Port Elizabeth Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Port Elizabeth Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Port Elizabeth Letiště miniguide

Autopůjčovna Port Elizabeth Letiště
Půjčovna Aut Port Elizabeth Letiště

Letiště Port Elizabeth (PLS), se nachází asi 3 km od Port Elizabeth. To také bylo nazvané „10 minut letiště“, protože to trvá méně než 10 minut jízdy od letiště do města. K dispozici je kyvadlový autobus mezi letištěm a městem. Autopůjčovny společnosti jsou přítomny na letišti jsou Alisa, Avis, Budget, Europcar, Imperial a Tempest. 1.491.551 cestujících navštívil Letiště Port Elizabeth v roce 2007. Slouží pouze domácí destinace. První let šel do Kapského Města v roce 1917.

Letiště Port Elizabeth je kavárna a několik restaurací a několik obchodů. Ostatní vybavení patří obchodní centrum a ATM. Nejsou žádné hotely na letišti, ale tam je několik ubytování v blízkosti.