Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Port Elizabeth

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Port Elizabeth zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Port Elizabeth miniguide

Autopůjčovna Port Elizabeth
Půjčovna Aut Port Elizabeth

Port Elizabeth byla založena v roce 1820, a je důležitý mořský přístav. Samotné město má 750.000 obyvatel (2008), ale odhaduje se, metropolitní magistrát Nelson Mandela Bay Metropolitan (Port Elizabeth, která je součástí), populace se zvyšuje na 1,3 milionu obyvatel.

Port Elizabeth se rozkládá podél dálnice N2, která se táhne podél pobřeží od Kapského Města do Durban – v Indickém oceánu.

Město má teplé podnebí s 20 stupňů Celsia téměř po celý rok, stejně jako krásné, dlouhé písečné pláže – něco, co láká turisty.Tam jsou také dobré možnosti pro různé vodní sporty na pobřeží Port Elizabeth.

Města je nejslavnější orientační bod je Donkin rezervace, park se nachází na kopci za městem, kde takové Pro maják z roku 1861 a malý kamenný jehlan.

Mezi další zajímavosti a památky v Port Elizabeth, jsou: Settlers Památník Campanile – 53.5 meter vysoká zvonice, radnice z 1885, Oceanarium a muzeum – s reptilhus a vědecké výstavy a Boardwalk Casino a zábava světa – velký venkovní areál s restaurací, kin, obchody a kasina.

Port Elizabeth je hostování 2010 FIFA World Cup, se Nelson Mandela Bay Stadium – která pojme 50.000 diváků.

Letiště Port Elizabeth Letiště se nachází 11 km jižně od města, a většinou vnitrostátní lety do Johannesburgu a Kapského Města.