Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Newcastle

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Newcastle zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Newcastle miniguide

Autopůjčovna Newcastle
Půjčovna Aut Newcastle

Newcastle se nachází v provincii KwaZulu-Natal u řeky Ncandu řeka ve východní části Jižní Afriky. Město má 413.000 obyvatel (2010), a měl prudký růst počtu obyvatel v posledních 20 letech.

V srdci Newcastle jsou obchody a nákupní centra, restaurace, hospody, noční kluby a kasina. Existuje také spousta možností pro aktivní odpočinek, s pěší stezky, které procházejí krásné přírody s lesy, vodopády, potoky a řeky. Newcastle má také mnoho sportovních zařízení, kde oba národní a mezinárodní sportovní soutěže konají.

Z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Newcastlu patří Muzeum Cornegie Umělecká galerie – s měnící se výstavy moderního umění obrazů, plastik a keramiky objekty,Hinduistický chrám z roku 1903 – s jeho velkým kulatým dome, radnice z roku 1899 a Fort Amiel – vojenské muzeum se nachází na kopci, a vypráví příběh – zejména z obou búrských válek.Muzeum má skvělý výhled na hory Drakensberg a město.

Nejbližší letiště je OR Tambo mezinárodní letiště, nacházející se nedaleko města Johannesburg. Letiště se nachází 316 km severozápadně od Newcastle.