Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Johannesburg Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Johannesburg Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Johannesburg Letiště miniguide

Autopůjčovna Johannesburg Letiště
Půjčovna Aut Johannesburg Letiště

Tambo Mezinárodní letiště (JNB), také známý jako mezinárodního letiště v Johannesburgu, který se nachází 22 km východně od Johannesburgu. Tam jsou minibusy, které běží mezi letištěm a Johannesburgu. Autopůjčovna společnosti jsou přítomny na letišti jsou Avis, Budget, Europcar, Hertz, Imperial, Khaya, Národní, Sizwe a Tempest. 19.440.000 cestujících navštívil Johannesburgu letiště v roce 2007, a to je nejzaměstnanější letiště v Africe. To je hlavní základnou pro jihoafrické Airways (SAA), stejně jako některé menší letecké společnosti. Na letišti byla zrekonstruována z důvodu Mistrovství světa ve fotbale v roce 2010. Od Johannesburgu, cestovat přímo do asi 32 destinací po celém světě, včetně měst na všech kontinentech.  Johannesburg Letiště má spoustu potravin a nápojů prodejen a obchodů. Ostatní vybavení patří kaple, mešity, banka, pošta, bezdrátový internet, business centrum, zdravotní středisko. Tranzit Hotel se nachází na terminálu, zatímco 5-hvězdičkový Airport ne. hotelu InterContinental hned vedle budovy terminálu.