Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nelspruit

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nelspruit zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nelspruit miniguide

Autopůjčovna Nelspruit
Půjčovna Aut Nelspruit

Nelspruit se nachází ve východní části Jižní Afriky, konkrétně v provincii Mpumalanga, a má přibližně 220.000 obyvatel.Ve městě se nachází v úrodné oblasti na hranicích Limpopo řeky mezi Jižní Africe a Botswaně, což je také hranice mezi Jižní Afrikou a Zimbabwe.

Nelspruit je hlavním obchodním centrem provincie, a ve městě je nákupní centrum „Mall řeka“ – s více než 140 obchodů a restaurací. Ve městě má také kasino, kino, golfové hřiště a nádherná botanická zahrada.

Svět-proslulé turistické atrakce je Krugerův národní park se nachází severně od Nelspruit a nabízí krásné scenérie a bohatá na zvěř, včetně lvi, leopardi, sloni, buvoli a nosorožců.Můžete si vybrat řídit sebe do národního parku, nebo se připojit průvodcem safari prohlídka. Je také možné se ubytovat v oblasti, kdy v parku má několik chaty a bungalovy.

8 km severně od města jsou Mbombela Stadium – který byl postavený pro 2010 FIFA World Cup.Stadion má 40.000 diváků v celém textu.

Město má dvě letiště. Kruger Mpumalanga Mezinárodní letiště se nachází 25 km severovýchodně od Nelspruit, a je hlavně pravidelné lety do Johannesburgu aKapského Města.

Nelsprut Airport se nachází jižně od centrální a některé charterové a vnitrostátní lety