Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Durban

Plánujete navštívit Durban, ať už sami nebo ve skupině? Pokud si chcete půjčit auto, nemusíte už nic dalšího hledat. Naším cílem je představit vám skvělé nabídky a nejlepší ceny za pronájem auta, které jinde nejsou k dispozici! Zde vám nabízíme široký výběr vozů, mezi nimi i ekonomická, prostorná víceúčelová a luxusní auta.

Průvodce po Durbanu

Autopůjčovna Durban
Půjčovna Aut Durban

Durban si vypůjčil své jméno ze slova „eThekwini“, což v zuluštině znamená laguna nebo záliv. Město se nachází na východním pobřeží Jihoafrické republiky a hraničí s Indickým oceánem. Kromě toho, že je největším městem v provincii KwaZulu-Natal, je také třetím nejlidnatějším městem země po Kapském městě a Johannesburgu. Město se může pochlubit přístavem Durban, který bývá označován za nejrušnější přístav v zemi a čtvrtý nejrušnější na jižní polokouli. Město je také hned po Johannesburgu druhou nejvýznamnější výrobní zónou v JAR.

Durban je díky svým rozsáhlým a nedotčeným plážím zařazen mezi nejlepší turistické destinace, k čemuž také přispívá teplé subtropické klima. Město je součástí většího samosprávního celku eThekwini, který sestává ze sousedních měst jako Umlazi, Westville nebo Queensville. Tato samospráva zahrnuje celkem 3,8 milionu lidí s rozsáhlými etnickými skupinami (Zuluové, Indové a Britové). Díky velkému počtu lidí se celá samospráva eThekwini řadí mezi největší na africkém pobřeží Indického oceánu.

Populace města Durban, která zahrnuje přibližně 595 000 lidí, je bohatá na různé kulturní tradice a náboženství. Kromě Zuluů, kteří tvoří největší samostatnou kulturní skupinu, zahrnuje i lidi indického a britského původu, kteří mají vliv na prosperitu Durbanu díky svému náboženství, jedinečným kulturám a kuchyním. Podle statistických údajů je 38 % populace mladší 19 let, zatímco 68 % populace je v produktivním věku.

Objevujte se svým pronajatým vozem

Fugitives Drift Lodge: Téměř 265 km od města Durban se nachází jedno z nejznámějších bojišť v historii. Poskytuje zajímavé scenérie bitevních polí všech válečných míst armády Zuluú v této oblasti, včetně Rorke’s Drift a Isandlwana.. Pod vedením akreditovaného průvodce se dozvíte o odvážných válečnících Zuluú, kteří zvítězili nad britskou armádou v Isandlwaně. Budete také mít štěstí, když uslyšíte populární historický příběh o bitvě o Rorke’s Drift, kde armáda 4 000 Zuluú zaútočila na 139 britských vojáků.

Kulturní centrum Shakaland – Zulu: Asi 156 km od Durbanu se nachází Kulturní centrum Shakaland – Zulu, které nabízí jedinečný zážitek při objevování Zuluú. Zde se můžete dozvědět vše o jejich kultuře během jediného dne! Od živých vystoupení tradičních tanců místních obyvatel až po tradiční jídlo, které vám umožní nahlédnout na kulturu tohoto národa. Naučíte se také umění a řemeslné dovednosti, hrnčířství nebo vaření místního piva.

Parní železnice Umgeni: Tato vzrušující atrakce se nachází zhruba 45 kilometrů od města Durban. Pokud chcete cestovat zpět v čase a přitom jezdit na palubě starého parního vlaku na jedné z nejstarších tratí v JAR, pak se vydejte právě sem! Všechny skupiny návštěvníků potom ocení nádherné scenérie. Není lepší způsob, jak se kochat půvabnou krajinou tohoto regionu, než z okna vlaku, když projíždí údolím Tisíc kopců (mezi stanicemi Ichanga a Kloof).

Letiště

Letecká doprava z a do Durbanu je snadná díky několika letištím v okolí. Nejbližší letiště King Shaka International Airport, které se nachází asi 40 km daleko, poskytuje své služby místním i mezinárodním letadlům. Časté je spojení s Nairobi, Dubají, Londýnem, Windhoekem, Mauriciem, Istanbulem a Gaborone.

Další letiště v blízkosti Durbanu, Pietermaritzburg Airport, slouží městu Pietermaritzburg a jeho okolí. Nachází se asi 75 km od Durbanu a slouží jako výhodná alternativa k letišti King Shaka International Airport pro cestující letící do tohoto města.

Na obou letištích najdete zajímavé autopůjčovny, které vám nabídnou kvalitní vozy k pronájmu za přijatelné ceny. Mezi oblíbené společnosti na King Shaka International Airport patří AVIS Rent a Car, Tempest Car Hire, King Shaka Airport Car Hire a Europcar. Na Pietermaritzburg Airport najdete vozy k zapůjčení od společností AVIS Car Sales, Hertz Rent a Car, First Car Rental nebo Europcar.

Doprava

Silnice vedoucí z a do Durbanu jsou dobře postavené díky svému strategickému umístění u jihoafrického přístavu. N3 Western Freeway vede západně od města a spojuje Durban s Gautengem. Silnice N2 Outer Ring Road spojuje Durban s Mpumalangou na sever a Východním Kapskem na jihu. Západní dálnice je rozhodně důležitá, protože pomáhá nákladním automobilům při přepravě nákladu z přístavu do Witwatersrandu.

Naštěstí vám většina autopůjčoven poskytne auto s GPS, které vám usnadní navigaci. Město také nabízí dostatek parkovacích ploch, jako je 85 na parkovištích Field Parking, Durban Parking Services, Royal Parking, Workshop Parking, Interpark a Nicole Square Parking. Rychlostní limit stanovený v zákoně o silničním provozu z roku 1989 činí 120 km/h na dálnicích, 100 km/h na veřejných silnicích mimo města a 60 km/h na veřejných silnicích ve městě.