Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Durban Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Durban Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Durban Letiště miniguide

Autopůjčovna Durban Letiště
Půjčovna Aut Durban Letiště

Durban Airport (DUR) se nachází 18 km jižně od Durbanu. Existuje několik autobusových společností, které provozují mezi Durban a letiště. Autopůjčovna společnosti představovaly jsou Avis, Budget, Imperial, Hertz, Europcar, Khaya, National, Sixt a Thrifty.

Od března 2007 do března 2008 navštívilo 4,4 milionu cestujících Letiště Durban je třetí největší v Jižní Africe. Kromě destinace v Jižní Africe, na výlet do Dubaj, Mauritius a Maputo od Durbanu.Počet mezinárodních destinací a cestující mají v posledních letech klesá.  Durban Airport má dobrý výběr jídel a nápojů prodejen a obchodů. Na letiště má také bankomaty, přístup k internetu, VIP salonek, konferenční místa, pošta, lékárna a modlitby. Nejsou žádné hotely na letišti, ale mnoho bed and breakfast v okolí.