Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nairobi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nairobi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nairobi miniguide

Autopůjčovna Nairobi
Půjčovna Aut Nairobi

Nairobi je centrálně umístěný na venkově je jižní část. Město je keňské hlavní a největší město v zemi s populací přes 2,7 milionu (2007).Tím Keňa nejlidnatějším městem ve východní Africe a na světě 13. nejvíce obydlené město. Nairobi se nachází pouze 145 km na jih od rovníku, ale je cca. 1600 m nad mořem, poskytující příjemné klima.

Mnoho z safari, které lze nalézt v této oblasti začíná a končí v Nairobi, a některé z nich jsou gorillasafarien Gorilla a obora Safari, a výlet do národního parku Nairobi.Pouze 15 minut od velkého města, můžete vidět exotická zvířata, jako jsou lvi a leopardi zblízka. 5 km od centra města, žirafa centra, kde si návštěvníci mohou krmit žirafy.V Nairobi, tam je mnoho muzeí, včetně Národního muzea v Keni Nairobi a Železniční muzeum.

Jomo Kenyatta mezinárodní letiště je 6. nejzaměstnanější letiště v Africe a nachází se asi 15 km mimo město.