Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kena

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kena zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kena miniguide

Autopůjčovna Kena
Půjčovna Aut Kena

Keňa se nachází ve východní části Afriky, na rovníku – a na pobřeží Indického oceánu. Země má populaci jen pod 40 milionů EUR (2009) – a má společnou hranici s Somálsko, Etiopie, Súdán, Uganda a Tanzanie. Tam jsou dva oficiální jazyky v Keni: svahilsky a anglicky.

To je obzvláště krásné scenérie a volně žijícími živočichy, které učinily Keňa jednou z nejpopulárnějších turistických zemí Afriky. Mezi přírodních divů největší jezero v Africe, jezero Victoria, která se nachází v pohraniční oblasti mezi Keni, Ugandy a Tanzanie. V této oblasti (většinou na Tanzanie straně hranice) je také v Africe nejznámější národní park – Serengeti. Mount Kena (5199 m) –   Afrika je druhá nejvyšší hora, která se nachází asi uprostřed země.Hora je také centrem dalšího velkého národního parku.

Město Nairobi (asi 2,5 milionu obyvatel) se nachází v horské oblasti mezi Mount Kena a nejvyšší hora Afriky, Kilimandžáro (5895 m) -, která má vrchol v Tanzánii, ale blízko ke keňské hranici.Keňa je druhým největším městem je přístavní město Mombasa (cca800.000 obyvatel).

Keňa se nachází v tropickém klimatickém pásmu, ale protože krajinu – tam, kde je i pobřeží a několik tisíc metrů vysoké hory – to je také velmi velký klimatické rozdíly mezi různými částmi země.

V zemi je největší letiště – Jomo Kenyatta mezinárodní letiště – se nachází v hlavním městě Nairobi. Nicméně, tam je také silný provoz na Moi mezinárodního letiště v Mombase.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta na těchto letištích a na hlavních městech Mombase a Nairobi.

Autopůjčovna – destinace