Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mombasa

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mombasa zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mombasa miniguide

Autopůjčovna Mombasa
Půjčovna Aut Mombasa

Mombasa je město v Keni, která se nachází na východním pobřeží země, hraničí v Indickém oceánu.Většina města leží na ostrově bariéry a je spojena s okresem na pevnině od přehrady. Mombasa je země je druhým největším městem a má populaci cca. 800000 (2007). Přístavní město je nejdůležitější v Keni a slouží většina ze země je vývozní obchod. Mombasa byla založena Araby v 700-číslo.

Cestovní ruch má hodně co říci o ekonomiku země, a město má celou řadu aktivit a památek. Mombasa je známé pro své krásné bílé pláže, ale také Fort Jesus muzeum je velmi populární. Pevnost byla postavena v 1500s a se nachází v blízkosti staré arabské město s jeho historickými budovami. Severně od města Gedi Zříceniny jsou ruiny města od 1400s, zatímco Mamba Village je největší krokodýlí farma ve východní Africe.

Moi mezinárodního letiště je země je druhé největší letiště, která se nachází asi 10 km západně od Mombasy.