Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut George

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve George zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

George miniguide

Autopůjčovna George
Půjčovna Aut George

George Town se nachází v provincii Západní Kapsko, jak daleko na jih země, několik kilometrů od Indického oceánu. George har140.000 obyvatel (2010), která se nachází na půli cesty mezi Kapského Města na západě a Port Elizabeth na východě.Z města byl i blízko k majestátní Outeniqua hory na severu a na písečné pláže Indického oceánu na jihu. Toto dělá George velmi populární turistické městečko.

Ve městě se také nachází ve známé a malebné „Garden Route“ sekci, která se táhne podél jihovýchodního pobřeží jižní Afriky, z Mossel Bay do Storms River.Nejvíce obyčejný je řídit po Garden Route, ale můžete si také vzít parní vlak „Outeniqua Choo Tjoe“ – který běží od George Knysna – a absolvování některé z nejmalebnějších scenérií v zemi.

George je také známý pro jeho mnoho golfových hřišť – kde Fancourt Golf Estate je nejznámější. Ve městě má také své muzeum parních lokomotiv – „Outeniqua Transport Museum. Ve středu má dobré shoppingmuligher, a to jak v obchodech a v obchoďáku.

Od centra, pouhých 8 km od Victoria Bay – provincie je skvělé koupání a surfování ráj.

Město má vlastní letiště – letiště George, který se nachází 10 km mimo centrum města.

Nejbližší letiště je Spojené zdůvodnění Kapské Mesto International Airport se nachází 420 km západně od George.