Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Upington

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Upington zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Upington miniguide

Autopůjčovna Upington
Půjčovna Aut Upington – Foto: © Rick Walker

Upington se nachází v severozápadní části Jižní Afriky, a patří k provincii Severní Kapsko.Město má 101.000 obyvatel (2008), a je jako zelená oáza v Orange River – na okraji pouště Kalahari.

Hlavním zdrojem obživy města cestovního ruchu a zemědělství.

V krajině se skládá z úrodné roviny, červené písečné duny a kopců. Upington je důležitým obchodním centrem pro region a má široký výběr obchodů, hotelů a restaurací.V centru můžete navštívit muzeum „Kalahari Oranje muzeum“ – který vypráví historii a kulturu.

Trochu mimo centrum je i kasino a golfové hřiště.

Města nejpopulárnějších turistických atrakcí jsou převážně přírodních rezervacích a národních parků v této oblasti. Spitskop Přírodní rezervace se nachází 14 kilometrů severně od centra města, a má hojnost divoké zvěře, včetně antilopy, gazely, pštrosi, zebry a velbloudi.

Augrabies Falls národní park leží 118 km západně od města, a je nejvíce známý pro své velkolepé vodopády na 60 metrů. Kromě toho můžete vidět antilopy, které žijí v horách tady, rys ostrovid, levhart a mnoho druhů ptáků.

Upington Airport se nachází 5 kilometrů severně od centra, a odtud cesty k oběma Kapské Město a Johannesburg.