Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Namibie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Namibie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Namibie miniguide

Autopůjčovna Namibie
Půjčovna Aut Namibie

Namibijské republice se nachází v jihozápadní části Afriky – na pobřeží Atlantského oceánu. Země má 2,1 milionu obyvatel (2009) a ohraničený Angola a Zambie na sever, Botswana k východu a Jižní Afriky na jihu.

Namibie je krajina se sestává většinou z pouště, savany a hor. Nejvyšší vrchol je Königstein, která je 2606 m. V zemi je většinou subtropické podnebí, ale na severovýchodě je tropické klima pásu. Tam jsou velké teplotní rozdíly mezi dnem a nocí v Namibii, kde jsou horké dny – mnohdy více než 25 stupňů Celsia – a noční teploty mohou klesnout až pod bod mrazu.

Základní kapitál Windhoek se nachází v zemi a má 316.000 obyvatel (2010).Windhoek je Namibie politické, hospodářské a kulturní centrum – a hlavní přepravní rozbočovač. Město je obklopeno horami a útesy. Největší turistická atrakce v hlavním městě je „Staré pevnosti“ – pevnost v roce 1890 – kde dnes sídlí Národní muzeum Namibie.

Ostatní velká města v zemi je Luderitz, Walvis Bay přístavní město, Rundu, Keetmanshoop a Swakopmund.

Namibie je největší letiště je Hosea Kutako mezinárodní letiště, nacházející se 45 km východně od hlavního města.

Autopůjčovna v Namibii a Windhoek za nízké ceny. Levnaautopujcovna.cz porovnání několik autopůjčoven najednou a najít nejnižší cenu.

Oblíbené destinace

[vc_basic_grid post_type=“ids“ max_items=“10″ style=“all“ items_per_page=“10″ show_filter=““ element_width=“2″ gap=“30″ orderby=“date“ order=“DESC“ filter_source=“category“ filter_style=“default“ filter_align=“center“ filter_color=“grey“ filter_size=“md“ button_style=“rounded“ button_color=“blue“ button_size=“md“ arrows_design=“none“ arrows_position=“inside“ arrows_color=“blue“ paging_design=“radio_dots“ paging_color=“grey“ loop=““ autoplay=“-1″ item=“12106″ grid_id=“vc_gid:1434568043438-4217e886-9fc2-2″]