Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Windhoek

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Windhoek zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Windhoek miniguide

Autopůjčovna Windhoek
Půjčovna Aut Windhoek

Windhoek je hlavním městem Namibie a je centrálně umístěný v zemi.Ve městě se nachází na kopci, který je asi 1700 metrů nad mořem. To je největší město a obchodní centrum v Namibii, a v roce 2007 populace byla měřena na téměř 270 000 Města byla postavena v 1800s a byl hlavním městem německé jihozápadní Afriky 1892 – 1915.

Windhoek medvědi ještě podívat po německé vládě a architektura je rozkol mezi moderními budovami a německé koloniální území. Nejen architektury svědčí o německý vliv, ale můžete navštívit německé restaurace a mnoho také mluvit německy. Christuskirche je krásný kostel, který byl postaven v roce 1800, a St George je katedrála je jednou z nejmenších katedrál v jižní Africe. Alte Mount & Státní muzeum je jedním z nejslavnějších muzeí ve Windhoeku, který se zabývá historií místa.

Windhoek Hosea Kutako mezinárodní letiště má jeden z světa je nejdelší přistávací dráhy a nachází se asi 45 km mimo město.