Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut George Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve George Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

George Letiště miniguide

Autopůjčovna George Letiště
Půjčovna Aut George Letiště

George Airport (GRJ), 15 km jihozápadně od města George. K dispozici je kyvadlový autobus, který jezdí mezi letištěm a George. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Avis, Budget, Europcar, císařskými, Hertz, Thrifty a Tempest. V roce 2007 navštívilo zhruba 300 000 cestujících na letišti, to znamená nárůst o 50 procent na 3 roky.Důvodem je, že George letiště je vstupní branou do populárních Garden Route v Jižní Africe. To získal ocenění za letošní letiště pětkrát po zadání byla zahájena Jižní africké aerolinie v 1987-1988. je podáván čtyřmi různými leteckými společnostmi, z nichž všechny jde do Johannesburgu, zatímco Airling létat také do Kapského Města a Durbanu. George letiště má jednoduchý výběr restaurací a kaváren a některé obchody. Ostatní vybavení patří ATM a konferenční centrum. Nejsou žádné hotely na letišti.