Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rustenburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rustenburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rustenburg miniguide

Autopůjčovna Rustenburg
Půjčovna Aut Rustenburg – Foto: © Herby Honigsperger

Rustenburg se nachází na úpatí Megaliesberg v provincii North West, a má přibližně 400.000 obyvatel. Město je známé pro své těžební průmysl a mnoho přírodních rezervací a národních parků v této oblasti. Rustenburg se nachází na náhorní plošině asi Highveld. 1500 m.

Existuje několik kulturních a historických zajímavostí ve městě a jeho okolí, a Rustenburg jsou staré kostely Angelican kostel z roku 1871 a holandské reformované církve z roku 1898.

Rustenburg Muzeum stojí za návštěvu, kde si návštěvníci mohou dozvědět více o místních archeologie a historie. Muzeum se nachází v budově radnice.

Velké přírodní rezervace v této oblasti jsou vyhledávaným cílem mnoha turistů. Kgaswane Přírodní rezervace se nachází 5 km od centra Rustenburg a Madikwe Národní park se nachází 226 km severozápadně od Rustenburg. Tento národní park je největší koncentrace slonů v Jižní Africe.

Přírodní rezervace Pilanesberg se nachází 60 km severně od města, a je čtvrtá největší v zemi. Se můžete setkat s bohatou přírodní lvi, leopardi, sloni, nosorožci, buvoli, žirafy a více než 350 různých druhů ptáků.

Rustenburg hostí Světový pohár v roce 2010 na Royal Bafokeng Stadium, která pojme 42.000 diváků.

Nejbližší mezinárodní letiště je OR Tambo mezinárodního letiště, se nachází v Johannesburg – cca. 170 km jiho-východně od Rustenburg.