Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Harrismith

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Harrismith zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Harrismith miniguide

Autopůjčovna Harrismith
Půjčovna Aut Harrismith

Harrismith je půvabné městečko, se nachází ve střední Jižní Africe – konkrétně v severovýchodní části provincie svobodného státu (svobodný stát).Harrismith byla založena v roce 1849, a má přibližně 100.000 obyvatel. Město leží na úpatí krásného pohoří Drakensberg.

Harrismith je důležitým obchodním a průmyslovým centrem, je známý pro jeho mnoho kostelů. Města radnice – „Harrismith radnice“ od roku 1907 je jednou z památek zde, stejně jako hlavní ulice „Warden Street.“ Botanické zahrady „Drakensberg botanické zahradě“ se nachází 5 km jižně od města a je hojně navštěvovanou atrakcí s rostlinami rostliny alpské. Jinak, Sterkfontein Dam (3. největší přehrada v Jižní Africe) oblíbené místo rybářů a milovníky vodních sportů. Sterkfontein Dam se nachází 25 km jižně od Harrismith.

Navíc, město golfové hřiště, a dobré možnosti pro outdoorové aktivity – např.. cyklistika, horolezectví a pozorování ptáků.

Nejbližší letiště je Durban International Airport, která se nachází cca. 300 km od Harrismith – pobřežního města Durban.