Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pietermaritzburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pietermaritzburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pietermaritzburg miniguide

Autopůjčovna Pietermaritzburg
Půjčovna Aut Pietermaritzburg

Pietermaritzburg se nachází v jihovýchodní části Jižní Afriky, a je hlavním městem provincie KwaZulu-Natal.Město má cca. 600.000 obyvatel (2010), často nazvaný prostě „Maritzburg“ nebo „PMB“.

Pietermaritzburg byla založena v roce 1838, a dnes stojí jako živoucí a moderní africké město. Tam jsou vysoké školy, muzea, umělecké galerie, skvělé nákupy, trhy, restaurací a zábavních podniků.

Město je obklopeno zalesněnými kopci a kolejových krajině, ve městě jsou bujnou vegetací v parcích a zahradách. Populární turistická atrakce v Pietermaritzburg je botanická zahrada.

Ostatní památky města patří Tatham Art Museum Umělecká galerie – olejomalby, skulptuer a beadwork. Tato stránka má také působivou sbírku britských a francouzských umělců z roku 1800 – a 1900. Nejznámější z nich je Degas, Picasso, Matisse a Renoir.

Kromě toho, Natal muzeum stojí za návštěvu, při které se prostřednictvím svých výstavních obdrží znalosti v Jižní Africe dědictví.

Z Pietermaritzburg je krátká vzdálenost do několika přírodních rezervacích a národních parcích.

Nejbližší letiště je letiště Pietermaritzburg, který se nachází 6.3 km jižně od centra města. Letiště má vnitrostátní lety do Johannesburgu.