Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Port Alfred

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Port Alfred zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Port Alfred miniguide

Autopůjčovna Port Alfred
Půjčovna Aut Port Alfred

Port Alfred je malé přímořské letovisko s cca. 20.000 obyvatel (2010), který se nachází na jihovýchodním pobřeží Indického oceánu v provincii Eastern Cape. Ve městě se nachází u řeky Kowie, 130 km západně od východního Londýna, a 157 km východně od Port Elizabeth.

Port Alfred má příjemné klima po celý rok a mnoho turistů hledat slunce a dovolenou na pláži najdou cestu sem. Město má přístav s malým marina, nádherné hotely a apartmány, stejně jako krásné písečné pláže. Kromě toho, Port Alfred dvě golfová hřiště, tenisové kurty a nejlepší podmínky pro vodní sporty.

V Port Alfred, jsou zde dobré nákupní příležitosti s malými specializovaných obchodů a obchodních domů, a město má také kino, restaurace, hospůdky a noční kluby.

Z města je to kousek do parku slona „Addo Elephant Park, kde je 450 slonů. Jeden může také vidět buvol, nosorožec, antilopa atd. v parku.

Nejbližší letiště je letiště East London, který má domácí lety do Johannesburgu.

Letiště Port Elizabeth je také možnost, aby s většinou domácí lety do Johannesburgu a Kapského Města.