Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ladysmith

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ladysmith zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ladysmith miniguide

Autopůjčovna Ladysmith
Půjčovna Aut Ladysmith

Ladysmith se nachází v jižní Afriky východní provincii KwaZulu-Natal, a má 230.000 obyvatel.Ve městě se nachází vnitrozemí na řece Klip řeky a na úpatí Dračích hor.Ladysmith se nachází 230 km severozápadně od Durbanu, a 353 km jihovýchodně od Johannesburgu.

Ladysmith je důležité obchodní centrum a vstupní branou do Dračích hor. Jeden z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí ve městě-Soofi mešita od konce roku 1800 s jeho bemerkelsesverdighe architekturou.

Dalším lákadlem je Ladysmith Siege muzeum – původně postaven jako radnice v roce 1884, ale byl zničen během Anglo-búrská válka (1899-1902).Válka, také známý jako „druhá válka osvobození“ se konal mezi Británií a   Búrské republiky Transvaal a oranžový svobodný stát.Muzeum zobrazuje artefakty, dokumenty, uniformy a zbraně z této války. Ve městě je také několik památek a památníků z Anglo-búrská válka.

Hodinu jízdy od Ladysmith je Royal Natal Národní park, který má některé z nejkrásnějších scenérií v Africe. K dispozici je také na světě druhý nejvyšší vodopád, Tugela Falls – hlavní turistická atrakce.

Nejbližší letiště je Durban International Airport, která se nachází cca. 2,5 hodiny jízdy od času Ladysmith.