Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Richards Bay

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Richards Bay zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Richards Bay miniguide

Autopůjčovna Richards Bay
Půjčovna Aut Richards Bay

Richards Bay je malé pobřežní město s 54.600 obyvateli (2009), který se nachází ve východní části Jižní Afriky. Město patří k provincii KwaZulu-Natal, a je krásně nachází v ústí řeky Mhlatuze, která se vlévá do Indického oceánu. Portu, který se skládá z 30 kvm2 laguny, je jeden z národa je největší.

Richard Bay obklopují přístavu a stav je jedním z nejčistších a nejekologičtějších měst v Jižní Africe. V centru jsou obchody a nákupní centra, kina, restaurace a bary.

Richard Bay má subtropické klima s horkými, mokrá léta a mírné zimy. Město je hlavním zdrojem příjmů je cestovní ruch, a dlouhé krásné písečné pláže přitahují mnoho rekreantů zde. Na pláži Alkant Beach je nejpopulárnější, existují i dobré surfování příležitosti. Je bezpečné plavat tady – když je to nastavení haigarn v moři. Delfíni se často přicházejí v blízkosti pláže a místo má zvláštní výhled pro pozorování delfínů.

V Port „Tuzi Gazi“ je nejvíce luxusní jachty, a tento port je místem setkání pro jachtaře z celého světa.

Podniknout takovou cestu k jezeru „Lake Mzingazi“, najdeme sub-tropické vegetace a bohatá na zvěř – s krokodýly, hrochy, plameňáky a stovky různých druhů ptáků.Jezero se nachází 8 km severně od Richarda Bay.

Nejbližší letiště je Richard Bay letiště, umístil 12.7 km severně od centra města. Letiště má většinou domácí lety do Johannesburgu.