Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Klerksdorp

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Klerksdorp zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Klerksdorp miniguide

Autopůjčovna Klerksdorp
Půjčovna Aut Klerksdorp

Nachází se v Klerksdorp severozápadní provincie v Jižní Africe, a má přibližně 175.000 obyvatel (2009).Ve městě je finanční a průmyslové centrum v provincii.

Klerksdorp byla založena v roce 1837 a v roce 1886 zlato bylo nalezeno v této oblasti. Toto vedlo k zlaté horečky – tisíce zlatokopů přišel do města.

Dnes, zlaté doly z roku 1880 je hlavní turistickou atrakcí ve městě, kde Goudkoppie (Gold Hill) – se nachází v blízkosti dálnice N12 – je jedním z nich.

Klerksdorp muzeum je další populární atrakcí. Muzeum se nachází v budově z roku 1891 (který byl používán jako vězení až do 1970). Zde můžeme vidět zajímavé výstavy archeologických, geologických a historických artefaktů.

15 km mimo město je přírodní rezervace Faanes Meintjies, který má více než 30 druhů zvířat a ca.150 různých druhů ptáků.

Nejbližší mezinárodní letiště je OR Tambo Mezinárodní letiště (dříve známý jako Johannesburg mezinárodní letiště).Letiště se nachází 177 km severovýchodně od Klerksdorp.