Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Thajsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Thajsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Thajsko miniguide

Thajsko
Půjčovna Aut mail

Thajsko se nachází v jihovýchodní Asii a má 65,9 milionu obyvatel (2009). To je ohraničené Laos, Kambodža, Malajsie a Myanmaru (dříveBarma). Thajsko má na pobřeží Thajského zálivu (Thajského zálivu), na východě a Andamanské moře na západ -, který je součástí Indického oceánu.

V krajině se skládá z hor na severu, východě Khoratplatået, roviny střední a Malajský poloostrov na jihu – kde je centrální a severní-východní část patří do Thajska.Nejvyšší vrchol je Doi Inthanon, což je 2565 m.

Thajsko má tropické monzunové podnebí s více než 20 stupňů Celsia po celý rok.

Hlavní město Bangkok je největší město země, s 7,1 miliony obyvatel (2009).Metropolitní oblast má přibližně 12 milionů obyvatel. Bangkok leží na řece Chao Phraya – 40 km severně od Thajského zálivu a je jedním z hlavních jihovýchodní Asie finančních center. Bangkok je oblíbenou turistickou destinací s více než 15 milionů návštěvníků ročně. Koloritem dominují mrakodrapy, a Bangkok má jedny z nejlepších světových hotelů, stejně jako velmi dobré nákupní – s více než 250 nákupních center a obchodních domů. Známý turistickou atrakcí v Bangkoku je Wat Phra Kaew – buddhistický chrám z roku 1782 – to je charakteristika s mnoha věžemi.

Jiná hlavní města: Nakhon Ratchasima, Udon Thani, Nakhon Sawan, Chiang Mai a Phuketu.

Na pobřeží střední a jižní Thajsko je dlouhý a příjemné pláže, velké hotely a křišťálově čistou vodou. Slavný a turistické Phuket nabízí ráj pláž, dobré nákupní a rušným nočním životem.

Hlavní letiště v Thajsku Suvarnabhumi Airport se nachází 25 km východně od hlavního města.(Letiště je také nazýván „Nový Bangkok mezinárodního letiště“).

Země je druhé nejzaměstnanější letiště je mezinárodní letiště Phuket, který se nachází cca. 30 km od Phuket centra města.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem aut vůbec z nejpopulárnějších turistických destinací v Thajsku. Ceny za pronájem auta včetně pojištění. Plné pojištění může být také objednané a zaplacené na místě, takže nemusíte odpočitatelné kdyby se něco stalo.