Autopůjčovna Thajsko

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Thajsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Thajsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Thajsko miniguide

Thajsko

Půjčovna Aut mail

Thajsko se nachází v jihovýchodní Asii a má 65,9 milionu obyvatel (2009). To je ohraničené Laos, Kambodža, Malajsie a Myanmaru (dříveBarma). Thajsko má na pobřeží Thajského zálivu (Thajského zálivu), na východě a Andamanské moře na západ -, který je součástí Indického oceánu.

V krajině se skládá z hor na severu, východě Khoratplatået, roviny střední a Malajský poloostrov na jihu – kde je centrální a severní-východní část patří do Thajska.Nejvyšší vrchol je Doi Inthanon, což je 2565 m.

Thajsko má tropické monzunové podnebí s více než 20 stupňů Celsia po celý rok.

Hlavní město Bangkok je největší město země, s 7,1 miliony obyvatel (2009).Metropolitní oblast má přibližně 12 milionů obyvatel. Bangkok leží na řece Chao Phraya – 40 km severně od Thajského zálivu a je jedním z hlavních jihovýchodní Asie finančních center. Bangkok je oblíbenou turistickou destinací s více než 15 milionů návštěvníků ročně. Koloritem dominují mrakodrapy, a Bangkok má jedny z nejlepších světových hotelů, stejně jako velmi dobré nákupní – s více než 250 nákupních center a obchodních domů. Známý turistickou atrakcí v Bangkoku je Wat Phra Kaew – buddhistický chrám z roku 1782 – to je charakteristika s mnoha věžemi.

Jiná hlavní města: Nakhon Ratchasima, Udon Thani , Nakhon Sawan, Chiang Mai a Phuketu .

Na pobřeží střední a jižní Thajsko je dlouhý a příjemné pláže, velké hotely a křišťálově čistou vodou. Slavný a turistické Phuket nabízí ráj pláž, dobré nákupní a rušným nočním životem.

Hlavní letiště v Thajsku Suvarnabhumi Airport se nachází 25 km východně od hlavního města.(Letiště je také nazýván „Nový Bangkok mezinárodního letiště“).

Země je druhé nejzaměstnanější letiště je mezinárodní letiště Phuket , který se nachází cca. 30 km od Phuket centra města.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem aut vůbec z nejpopulárnějších turistických destinací v Thajsku. Ceny za pronájem auta včetně pojištění. Plné pojištění může být také objednané a zaplacené na místě, takže nemusíte odpočitatelné kdyby se něco stalo.

Čeština