Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chiang Mai

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chiang Mai zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chiang Mai miniguide

Autopůjčovna Chiang Mai
Půjčovna Aut Chiang Mai

Chiang Mai je hlavní město provincie Chiang Mai a nachází se daleko na sever Thajska. Hranice do Myanmaru je. 200 km severně od Chiang Mai je město postavené na obou stranách řeky Ping, což je přítok řeky Chao Phraya. To je největší město v severní části Thajska s počtem obyvatel téměř 150 000 (2008). Chiang Mai byla založena v roce 1296 a bylo důležitým obchodním centrem ve středověku.

Starých městských hradeb může ještě být viděn ve městě Chiang Mai, a tam je mnoho historických chrámů zde. Wat Chiang Man je nejstarší chrám ve městě a byl postaven v 1200s, a Wat Doi Suthep Phrathat od 1300s je jeden z nejpopulárnějších poutní centrum v Thajsku. V Maes Elephant Camp, mimo město je možné vidět slony, hrát fotbal a malování. Dokmai Zahrada je krásná botanická zahrada a zoo Hiangmai Zoo má více než 7000 zvířat.

Mezinárodní letiště Chiang Mai se nachází asi 60 km východně od města.