Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Khao Lak

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Khao Lak zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Khao Lak miniguide

Autopůjčovna Khao Lak
Půjčovna Aut Khao Lak

Khao Lak je turistické letovisko se nachází v centru města na pobřeží poloostrovní Malajsii. To hraničí se místo na Andamanské moře na západě a Myanmaru pár kilometrů dále na sever. Khao Lak Phang Nga provincie patří a je to malá vesnice, kteří si vydělávají na živobytí v oblasti cestovního ruchu. Většina turistů přijíždí z Evropy a především Německa, Británie a Skandinávie.Podél břehu asi 3,2 mil. Kč, se odhaduje, že zde žije asi 5000 (bez roku reference).

Khao Lak je Resort Paradise, a turisté navštívit místo dlouhé bílé pláže a zelené moře. Aktivit, které rafting a kanoistika, a v této oblasti jsou krásné vodopády a zdrojů tepla. Mnoho lidí, kteří cestují do Khao Lak rovněž navštíví Similan ostrovy. Toto je jeden z nejznámějších a nejpopulárnějších potápěčských lokalit a byl určen národní park v roce 1982. Ostrovů se skládá z celkem 9 ostrovů, kde můžete šnorchlovat nebo potápět a vidět úžasné korálové útesy.

Phuket mezinárodního letiště se nachází asi 80 km jižně od Khao Lak.