Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Phuket Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Phuket Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Phuket Letiště miniguide

Autopůjčovna Phuket Letiště
Půjčovna Aut Phuket Letiště – Foto: © F3rn4nd0

Phuket letiště je 32 km severně od ostrova Phuket a 32 km od Phuket. Autobusy jezdí mezi Phuket a letiště každou půl hodinu. Mezi automobilové společnosti se nachází na letišti je thajská Rent a Car, Avis, Budget, Hertz, Sixt a Europcar. Asi 3 miliony cestujících návštěvě letiště Phuket každý rok, a to je druhé největší letiště v Thajsku z hlediska počtu cestujících. Letiště má dva terminály, jeden pro vnitrostátní lety a jeden pro mezinárodní. To je hlavní základnou pro thajské AirAsia. Od Phuket, podívejte se na asi 40 destinací v Evropě a Asii.  Kromě restaurace Thajské aerolinie mezinárodní, tam je několik kaváren a barů na letišti a 10-odd obchody. Ostatní zařízení patří bankomaty, modlitebna pro muslimy a první pomoc. Phuket Airport Hotel je v docházkové vzdálenosti od letiště a je zde také shuttle bus tam.