Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Phuket

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Phuket zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Phuket miniguide

Autopůjčovna Phuket
Půjčovna Aut Phuket

Phuket je ostrovem a provincie v Andamanském moři nedaleko západního pobřeží Mandalayhalvøya. Phuket je největší ostrov v Thajsku s počtem obyvatel nad 320 000 (2007) a hlavním městě s názvem Phuket.Phuket Město bylo založeno v 1. století př. nl Kr. a pro mnoho století, ostrov žil hlavně na cínu, ale v uplynulých letech, turistika převzal.

Podél mnoha pláží je velké množství restaurací a rušný noční život, navíc, že můžete šnorchlovat, potápět a vzít jeden z země je nejlepší golfová hřiště. Ve městě Phuket, měli byste navštívit staré město s malými obchody a kavárny, muzea a chrámy. Jui Tui Oltář je nejstarší čínský chrám v Phuket. Chrám byl postaven v roce 1700 a lidé sem přicházejí požádat o radu věštce. To se konalo mnoho slavností na ostrově a Patong Karneval Chao Le lodi plující festivalu.

Phuket mezinárodního letiště se nachází asi 30 km severně od města Phuket.