Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bangkok Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bangkok Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bangkok Letiště miniguide

Autopůjčovna Bangkok Letiště
Půjčovna Aut Bangkok Letiště

Kyvadlová doprava z letiště jezdí mezi letištěm a centru Bangkoku, byl rychlík měl otevřít v roce 2009. Autopůjčovna společnosti obsluhující letiště jsou Budget, Hertz, thajské aut sdružení a noviny.  Na letiště je nová, byla otevřena v září 2006 a má kapacitu pro 45 milionů cestujících. Bangkok letiště je hlavní rozbočovač pro thajské aerolinie mezinárodní, Nok Air, thajské Air, a ASI   Bangkok Airways.Je Thajské aerolinie mezinárodní společnosti létající do většiny mezinárodních destinací, asi 70 celkem.

Bangkok letiště má velmi dobrý výběr barů, kaváren a restaurací. Letiště má několik obchodů, které prodávají vše od tax-free zboží k módě a květiny. Existuje mnoho různých zařízení na letišti, a to zejména pokud jde o thajskou masáž relaxační a lázeňské centrum, konferenční místnosti, různé zábavní místnost, sprchy, VIP salonky, ATM. Novotel Suvarnabhumi Airport Hotel se nachází na letišti, obchodní a konferenční místnosti.