Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Surat Thani

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Surat Thani zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Surat Thani miniguide

Autopůjčovna Surat Thani
Půjčovna Aut Surat Thani

Surat Thani je město, které patří do provincie Surat Thani v jižním Thajsku. Provincie leží na Malajský poloostrov hraničí na Andamanské moře na západě a Thajského zálivu na východě. Surat Thani je hlavním městem provincie a nachází se na pobřeží Perského zálivu Thajska. Město se nachází v blízkosti ústí řeky Tapia a populace byla naměřena na téměř 130 000 v roce 2009.

Většina cestovních přes Surat Thani se dostat do jedné z mnoha ostrovů v zálivu Thajska a provincie je známý pro bytí „provincie tisíc ostrovů“. Město je jedním z prvních měst, potkáte na cestě jižně od Bangkoku. V Surat Thani, jeden by měl vzít v krásných památek včetně St Raphael katolická katedrála. Ve večerních hodinách je na trhu s stánky podél řeky a potravin, a v srpnu a říjnu, které se konalo festivaly Rambutan Fair a Chak Phra.

Surat Thani letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 25 km západně od hlavního města provincie.