Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bangkok

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bangkok zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bangkok miniguide

Autopůjčovna Bangkok
Půjčovna Aut Bangkok

Bangkok patří do provincie stejného jména, a nachází se na jihu Thajska. Přes město toky řeky Chao Phraya, která běží do Thajského zálivu asi 40 km dále na jih.Bangkok je největší město v zemi a byl kapitál od roku 1782. Obyvatelstvo je poněkud nejistý, protože to je pravděpodobně přítomna velký počet neregistrovaných práci tady, ale v roce 2010 byl tento počet se odhaduje přibližně. 9 100 000 EUR.

Bangkok panoráma města se vyznačuje krásnou orientální chrámy paláců a zámků, stejně jako slavný kanály, z nichž mnohé byly vyplněny v roce 1950. To se konalo několik plovoucí trhy v dopoledních hodinách v malých kanálů, které stále existují. Jeden z nejkrásnějších paláců a nejznámější atrakcí je Grand Palace, který byl postaven v roce 1782. Chrám smaragdového Buddhy je považován za nejvýznamnější chrám v zemi a nachází se v historické čtvrti.

Bangkok letiště Suvarnabhumi Airport se otevřel v roce 2006 a je jedním z nejrušnějších letišť v Asii.Letiště se nachází cca. 25 km východně od Bangkoku.