Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hua Hin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hua Hin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hua Hin miniguide

Autopůjčovna Hua Hin
Půjčovna Aut Hua Hin

Hua Hin se nachází v severní části poloostrova Malajska. Zde leží město na poloostrově na východním pobřeží a hranice Thajského zálivu s výhledem na Jihočínské moře na jihu. Hua Hin majetku provincie Prachuap Khiri Khan a to je přibližně 190 km do hlavního města Bangkoku na sever.Populace v Hua Hin se pohybovaly okolo 85 000 v roce 2006.

Hua Hin je jedna z nejexkluzivnějších letovisek v Thajsku. To je také nejstarší letovisko a byl velmi atraktivní, když král Pradžadhipok, který také projde kolem jména Rama VII stavěl palác zde. Tak začala druhá královských a šlechtických přilákat tento skvost. V Hua Hin nabízí kurzy vaření a umění, stejně jako některé z nejlepších golfových hřišť. Kromě toho, činnosti, jako je rybaření, jízda na koni a potápění. Elephant Village se nachází cca. 3 km od Hua Hin, kde si návštěvníci mohou krmivo a jezdit na slonech.

Hua Hin Airport se nachází přibližně 5 km severně od města a nabízí některé vnitrostátní lety.