Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hat Yai

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hat Yai zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hat Yai miniguide

Autopůjčovna Hat Yai
Půjčovna Aut Hat Yai – Foto: © Rukterna

Hat Yai se nachází na jižním Malajský poloostrov v Thajsku. Město je největší v provincii Songkhla s počtem obyvatel téměř 160 000 ve městě (2008), který také dělá Hat Yai do země je čtvrté největší město. Jestliže jeden očekává, že metropolitní oblast na obrázku vzroste na zhruba 800 000 Je to cca. 20 km do města Songkhla na severovýchodě a asi 80 km na Malajsie na jihu.

Hat Yai Městský park je idylický park se nachází cca. 6 km mimo centrum města. Tam je pavilon, který stojí v rybníku, a sochy krále Ramy V. a čínské bohyně Guan-Yin.Wat Hat Yai Nai je obrovská socha Buddhy na 35 metrů a uvnitř tohoto jeden může najít muzeum a prodejna suvenýrů. Hat Yai nabízí mnoho nákupních oblastech, jako jsou trhy a nákupní centra.

Hat Yai Mezinárodní letiště se nachází asi 9 km mimo město a je důležitým letiště pro poutníky směřující do Mekky.