Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Udon Thani

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Udon Thani zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Udon Thani miniguide

Autopůjčovna Udon Thani
Půjčovna Aut Udon Thani

Udon Thani se nachází v severovýchodní části Thajska a je součástí provincie se stejným názvem.Zde je Udon Thani provinční kapitálu a má populaci jen přes 140 000 (2008). Je to asi 600 km do hlavního města Bangkoku, který se nachází jihozápadně od města.Udon Thani bylo osídleno již od 6000 BC Kr. a bylo důležité město pro Američany během války ve Vietnamu.

Američané přinesení s nimi západní kultury i barů a kaváren, a jeden může ještě vidět některé ze zbývajících barů. V oblasti kolem města je možné navštívit slavnou atrakcí, jako je Phu Phrat Bat historický park s historických budov a jeskyně s petroglyfy. Na Yoong Nam Jak termíny Forest Park s nádhernými vodopády, že 40-m vysoký vodopád Yung Thong. Asi 50 km od Udon Thani je Ban Chiang, který je Thajsko je nejstarší bydliště a kde je možné vidět artefakty datovat se k 3500 BC Kr.

Udon Thani Mezinárodní letiště se nachází asi 30 km západně od města.