Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Krabi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Krabi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Krabi miniguide

Autopůjčovna Krabi
Půjčovna Aut Krabi

Krabi se nachází téměř výhradně v jižním Thajsku na poloostrově Malajska a nachází se na západním pobřeží, v blízkosti místa, kde Krabielven vyprší v Andamanském moři.Město je hlavním městem provincie stejného jména, a v roce 2005 populace města v téměř 25 000 To trvá asi 1 hodinu a 20 minut létat na letiště v Bangkoku, a slavný ostrov Phuket se nachází jižně od pobřeží ve Krabi.

Jako mnoho jiných prázdninový ráj v Thajsku Krabi také láká s křišťálově bílé, měkké pláže a silný a svěží krajinu. V okolí Krabi, tam jsou vodopády, jeskyně a zdrojů tepla, a že uspořádání, které jde nad rámec typických turistických center. V několika jeskyních jsou skalní rytiny nebo lagun. V Andamanském moři nedaleko Krabi, je odhadován být asi 200 menších ostrovů, a tam jsou ostrov poskakování z Krabi. Kromě toho se můžete přihlásit se na výstup z více než 150 různých tras.

Krabi na letiště se nachází asi 7 km mimo město.