Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Koh Samui

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Koh Samui zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Koh Samui miniguide

Autopůjčovna Koh Samui
Půjčovna Aut Koh Samui

Koh Samui je ostrov, který patří do provincie Surat Thani v Thajsku. Ostrov je třetí největší v zemi a má populace, která byla naměřena na téměř 40 000 v roce 2008.Největší město na ostrově je Chaweng, který se nachází na východní straně, a Koh Samui se nachází v zálivu Thajska, které jdou spolu s Jihočínského moře na jihu.Hlavní město Bangkok se nachází přibližně 500 km severně od Koh Samui, ostrov žijící většinou v oblasti cestovního ruchu.

Koh Samui je tropický ráj s bujnou krajinou, bílé písečné pláže a zelené vody. Návštěvníci mohou využít aktivit a atrakcí, jako je potápění, golf, slon jízdy a lázně. Jeden z nejznámějších památek jsou kameny babička a dědeček Rock ve tvaru ženského a mužského pohlaví varhany. Ostrov nabízí také tropické zoo, Samui akvárium a Tiger Zoo, zahrady a motýl apeteater.

Samui letiště je venkovní letiště, s výjimkou obchod s dárkovým zbožím, který se nachází cca. 2 km severně od Chaweng.