Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tunisko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tunisko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tunisko miniguide

Autopůjčovna Tunisko
Půjčovna Aut Tunisko

Tunisko je nejsevernější zemí v Africe. Oficiálním jazykem je arabština, francouzština chvíle má postavení cizích jazyků. Tunisko, které má 10,5 milionu obyvatel (2009), ohraničený na západě a jihozápadě do Alžírska – a na jihu Libye. Země je 1300 km dlouhé pobřeží na severu a východě Středozemního moře.

Nejúrodnější část země se nachází v blízkosti pobřeží, kde rostou takové pomeranče a olivy. Na jihu, nicméně, tam je velmi suché – a na nejjižnější cíp zasahuje i do největší poušť světa, Sahary.

S ohledem na klimatické podmínky, v severní části Tuniska typické středomořské klima s mírnou, deštivé zimy a horká suchá léta. Na jihu to je poměrně drsné pouštní klima, které vládne.   Tunisko popularita jako turistická země je primárně souvisí s mnoha nádherných pláží podél pobřeží Středozemního moře. Téměř 7 milionů návštěvníků sem dovolenou každý rok.

Kapitál země, Tunis, se nachází na široké zátoce na pobřeží Středozemního moře.Se svými 1,2 milionu obyvatel (téměř 4 milióny v městské oblasti), je také největší město v Tunisku. Nedaleko je jednou z hlavních atrakcí – ruiny starověkého Kartága. Jiná hlavní města zahrnují Sfax a Ariana.Je třeba rovněž menší turistické město Monastir.

Dva nejrušnější letiště v Tunisu je Aéroport International de Tunis-Kartágo (kapitál) a Mezinárodní Aéroport de Monastir Habib Bourguiba.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta na výše uvedených letišť a nejoblíbenějších turistických destinací v Tunisku.