Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sousse

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sousse zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sousse miniguide

Autopůjčovna Sousse
Půjčovna Aut Sousse

Sousse leží na východním pobřeží v severní části Tuniska. To hraničí s městem Hammametbukta patřící ke Středozemnímu moři a nachází se cca. 110 km jihovýchodně od hlavního města Tunisu. Město má důležitý rybářský přístav a vývozu zboží, které provádí, jako je olivový olej. V Sousse žijí cca. 165000 (2008) obyvatel a město bylo založeno Féničany již kolem roku 900 př. nl Korun a byl nazýván tehdy Hadrumetum.

Do starého města tzv. Medina je zachovalý historický pozůstatek z asi 800 nl až 900 nl Kr. V roce 1998 staré město uvedené na světové dědictví UNESCO. Zde najdete několik historických památek včetně Velké mešitě od ca. 850 nl Kr. Medina je obklopen starých městských hradeb, a to do Kasbah, která byla jakousi pevnost, kde město vůdce žil, mozaiky muzea. Sousse je také známý pro své krásné pláže a střediska podél pobřeží.

Sousse sloužil Monastir Habib Bourguiba mezinárodní letiště, umístil cca. 20 km daleko.