Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sfax

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sfax zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sfax miniguide

Autopůjčovna Sfax
Půjčovna Aut Sfax

Sfax je také nazýván Safaqis a nachází se na východním pobřeží Tuniska. Město hranic Gabèsbukta, která vede do Středozemního moře a má velký rybářský přístav. To vyváženého zboží, jako je olivový olej a data. Sfax je hlavním městem provincie Sfax je druhé největší město v zemi s počtem obyvatel nad 270 000 (2008). Město bylo založeno v roce 849 nl Kr. na troskách starověkého města a Taparura Thaenae, které patřily k Féničané a Římané.

Při návštěvě Sfax by měl hlavu do starého města tzv. mediny. Kolem starého města je staré město zdi, která je cca. 2 km dlouhá. Medina je souks, které jsou trhy se všemi typy služeb. Jeden z nejslavnějších souks jsou Kovářské Souk, což znamená kovář Souk, a je populární, protože ta část filmu Anglický pacient byl natočen zde. V muzeu si můžete prohlédnout zbytky měst a Taparura Thaenae.

Sfax-Thyna Mezinárodní letiště se nachází cca. 6 km.