Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Gabes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Gabes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Gabes miniguide

Autopůjčovna Gabes
Půjčovna Aut Gabes

Půjčovna Aut Gabes

Gabès se nachází na západním pobřeží na jihu Tuniska. Město leží na Gabèsbukta, který je součástí Středozemního moře a je jednou z největších průmyslových měst v zemi. V roce 2007 populace byla odhadována přibližně na 110 000 Gabès byl přinesen Féničany, který byl civilizace, která existovala kolem Středozemního moře v roce 800 př. nl Kr. až 664 př. nl Kr. Pod Římany kolem. 200 f. Kr. Město bylo jmenováno Tacape.

Staré Město Gabès jednotek, stejně jako v mnoha jiných afrických měst, Medina. Tyto historické památky byly postaveny Araby jako daleká záda jak 800 nl Kr. V Gabès Medina je zachována, protože z velké části již od svého vzniku s úzkými uličkami a malými obchodní stánky. Můžete také najít souks jsou staré trhy se všemi druhy zboží.Zitouna mešita je největší mešitou v Tunisku a nachází se v centru starého města. Tento byl postaven na 900 a lze přeložit jako „mešita olivovníku“.

Gabès-Matmata Mezinárodní letiště se nachází cca. 1.5 km mimo centrum města.