Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tunis

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tunis zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tunis miniguide

Autopůjčovna Tunis
Půjčovna Aut Tunis

Tunis se nachází v blízkosti východního pobřeží severní části Tuniska. Město je hlavním městem země a je lokalizován na západním břehu jezera Tunis, jen u pobřeží Tuniska hraničící zálivu Tunis. Tunisko má do přístavu, který vede do Středozemního moře přes kanál, s počtem obyvatel cca. 1 200 000 (2008), to je největší město v zemi.

Starého města nebo Medina je jedním z největších nachází v severní Africe, rozprostírat se zpátky do asi 800 nl Kr. V Medina, tam jsou malé, úzké uličky a historické památky, jako je Muzeum tradiční dědické sídlí v budově z 17. století. Muzeum se nachází v Medina Zitouna mešitě od ca. 700 nl Kr. Belvedere Park se nachází v blízkosti jezera Tunis a je největší park ve městě, zatímco zříceniny Kartága se nachází na východním břehu jezera Tunis a byla údajně založena Féničany v roce 814 př.nl Kr.

Tunis-Kartágo mezinárodní letiště je asi. 8 km mimo hlavní město.