Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tunis Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tunis Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tunis Letiště miniguide

Autopůjčovna Tunis Letiště
Půjčovna Aut Tunis Letiště – Foto: © Cimoi

Tunis Carthage Mezinárodní letiště (TUN) je 7 km severo-západně od Tunisu. Tam jsou pravidelné autobusy mezi letištěm a Tunis. Pronájem aut společnosti, které nabízejí své služby na letišti jsou Hertz, Sixt, rozpočet a Avis.  3.930.661 cestujících navštívil Tunis letiště v roce 2007. To je hlavní základnou pro Tunisair, Nouvelair Tunisko a Sevenair Tunisavia. Tunisair je společnost, která slouží nejvíce destinací, asi 50 kusů. V roce 2002, pak srážka-přistál EgyptAir Boeing 737, který přišel z Káhiry, 14 z 62 lidí na palubě zahynulo.  Množství obchodů, je dobré, některé z nich nabízejí luxusní zboží a místní produkty. Tam je také několik prodejen potravin a nápojů, pošta, bankomat, kadeřnictví a první pomoc. Nejsou žádné hotely na letišti.