Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Djerba

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Djerba zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Djerba miniguide

Autopůjčovna Djerba
Půjčovna Aut Djerba

Djerba se nachází nedaleko Tuniska jihovýchodního pobřeží.Ostrov se nachází v Gabèsbukta patřící do Středomoří. Největší město a kapitál je Houmt Souk, kde žije asi 60 000 (2007) a leží na severní straně ostrova. Djerba je největším ostrovem v severní Africe s počtem obyvatel cca. 145 000 (bez rok reference). V Odyssey legendaříká, že postava Odysseus navštívil Djerba, do roku 300 nlKr. volal ostrov mozková membrána.

Djerba je jednou z nejvíce úrodných oblastí Středozemního moře a zelené moře a dlouhé pláže jsou přispěje na turisty. Protože jeho dlouhé historie, tam je mnoho zřícenin a památky na Djerba. Ve vesnici, to bylo Guellala Potter kontrakce od římských časů a několika místech po celém ostrově jsou vesnice s bílými budovami a zelenými zahradami. V hlavním městě Houmt Souk, vedoucí prodeje tradičních trhů, oblečení a přikrývek, šperky a keramických výrobků.

Djerba Mezinárodní letiště se nachází na severozápadní straně ostrova.